Myčky na černé nádobí
série UF

Ke stažení
Osobní konzultace

Pro individualní konzultaci kontaktujte

Winterhalter Gastronom s.r.o.
Profesionální mycí systémy

Modletice 103
251 01 Říčany
Telefon: +420 323 604 536-7

  • E-Mail (infol/vk@wiatnterhalrd9terhhe.cz)

(info@vbfwinterhagbxelterimij.ndyl)

Série UF. Součást vášně.

Nezáleží na tom, zda jste pekař, řezník, hoteliér nebo gastronom – Vy a Váš tým podáváte každý den ten nejlepší výkon a pracujete pečlivě se srdcem a duší na Vašich produktech.Přesně to se týká také společnosti Winterhalter.

Naši zaměstnanci s prvotřídním vzděláním oddaně a angažovaně vyvíjí inovativní technologie, které Vám usnadní všední den v umývárně nádobí. Důvěřujte proto společnosti Winterhalter. Jsme Vaším spolehlivým partnerem, který zná Vaše potřeby a dělá se zaujetím vše pro to, abyste měli volné ruce.

S našimi inovativními řešeními v oblasti mytí se můžete s nadšením soustředit na Váš nejdůležitější cíl: Uspokojit přání Vašich zákazníků.

S novou myčkou Winterhalter UF získáte nejen prvotřídní myčku kuchyňského nádobí, ale i nového člena ve Vašem kuchyňském týmu, který s Vámi přemýšlí, řeší a v každém okamžiku podává nejlepší výkony.

Od kompaktního přístroje až po velkoformátový zázrak, nabízíme vhodné řešení do každé umývárny nádobí. Všechny naše modely disponují četnými inovacemi, ke kterým jste nás inspirovali: Řešení, která jsou vymyšlena ze všedního dne profesionála a udělána pro všední den profesionála.

více informací o inovativních myčkách série UF:

více o myčce na černé nádobí UF-M       více o myčce na černé nádobí UF-L      více o myčce na černé nádobí UF-XL


vše o sérii UF v UF-Scout

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YEuWyn3FhhM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> UF-Scout veškeré informace o sérii UF
www.winterhalter.cz/uf-scout

Pošlete mi prosím více informací o série UF

Pole označená * jsou povinná!