Winterhalter
Specialista na mytí nádobí

Mezinárodní úspěch.
Vynikající technologie mytí nádobí.

Winterhalter je specialista na mytí nádobí v profesionálních podmínkách. Nabízí komplexní systém myček nádobí, čisticích prostředků, zařízení na úpravu vody a košů, které jsou zárukou dokonalého výsledku mytí. Produkty Winterhalter se navíc vyznačují maximální hospodárností a snadnou obsluhou a již celá desetiletí vynikají inovacemi a spolehlivostí v kuchyni.

Na vysokou kvalitu produktů Winterhalter se spoléhají zákazníci z celého světa z oblasti gastronomie, systémové gastronomie, hotelnictví a podniků společného stravování, ale i pekařství a řeznictví.

Společnost Winterhalter založil v roce 1947 Karl Winterhalter v jihoněmeckém Friedrichshafenu. Dnes tuto rodinnou společnost vedou Jürgen a Ralph Winterhalterovi, syn a vnuk jejího zakladatele. Se svými více než 1200 zaměstnanci po celém světe je tato vlastníky provozovaná společnost jedním z globálních hráčů v odvětví komerčních kuchyní.

Hlavní sídlo společnosti se nachází v německém Meckenbeurenu nedaleko Bodamského jezera. Další továrny jsme otevřeli v Endingenu (Německo) a v Rüthi (Švýcarsko). Společnost Winterhalter má zastoupení ve více než 70 zemích světa ve formě poboček a partnerských společností.

Motto společnosti, které poprvé použil její zakladatel Karl Winterhalter, zní „Úspěch je vždy společným úsilím“. Tato zásada se odráží v naší filozofii i dnes a naši partneři i zaměstnanci jsou jejími aktivními zastánci.