BestMarke 2017/2018 – Winterhalter celkový vítěz, ale i vítěz v invidulních kategoriích


Proslulý německý časopis "Allgemeine Hotel- und Gastronomie-Zeitung" (AHGZ) se v průběhu srpna a září dotazoval ve více než 800 německých hotelech a restauracích na téma Které společnosti nabízejí ty nejlepší výrobky a služby. Podle průzkumu nejlepší mycí řešení a služby přichází z Meckenbeurenu. Firma Winterhalter je nejen celkovým vítězem, ale také vítězem v kategoriích Kvalita / provedení výrobku" a "služby".

Pomocí telefonických rozhovorů prováděla společnost BestMarke  průzkum u managerů s rozhodovací pravomocí v  hotelech a stravovacích zařízeních. Ve srovnání se čtyřmi dalšími výrobci nabízejícími průmyslové mytí zanechala firma Winterhalter největší dojem. Specialista na mytí od Bodamského jezera získal v celkovém posuzování špičkové ohodnocení a byl také nejlepší ve své třídě v kategoriích "Kvalita / provedení výrobku" a "služby".

Podle studie kladou zákazníci nejvyšší prioritu na optimální výsledek mytí. Winterhalter také zapůsobil v klíčových kritériích jako jsou „Energie a hospodaření s vodou" a „Jednoduchá obsluha zařízení". Winterhalter je zvláště oblíben pro svou vynikající spolehlivost a dobrou pověst. Ralph Winterhalter, výkonný ředitel společnosti Winterhalter Gastronom GmbH, vysvětluje: Motto mého dědečka "Úspěch je týmová práce "je inspirací pro náš týmový duch a věrnost zákazníků. Již 70 let jsme pro naše zákazníky předvídatelným a silným partnerem. "

Dokonalé výsledky mytí a spolehlivé produkty nestačí. Rychlá, kompetentní služba a dobré poradenství hrají klíčovou roli v rozhodování o nákupu. Díky prvotřídnímu výkonu v kategoriích „Kvalita / provedení výrobku“ a "služby" mohou zákazníci společnosti Winterhalter být přesvědčeni, že přijali správné rozhodnutí.