Nově objevené
mytí sklenic

Flexibilní nastavení tlaku pro zářivé sklenice.

Díky systému mytí s flexibilním nastavením tlaku VarioPower jsou myčky sklenic série UC unikátní. Jsou to první myčky na světě s programy pro všechny typy sklenic. Myjí lehce jemné sklenice na víno a silně masivní pivní sklenice. To je při správné úpravě vody zárukou dokonalého lesku.

Proměnlivé nastavení tlaku

Díky systému VarioPower je společnost Winterhalter jediným dodavatelem, který umožňuje proměnlivé nastavení mycího tlaku. Volbou vhodného standardního programu lze jemné a křehké nádobí umývat pod nižším tlakem a masivní nádobí pod vyšším. Ostatní faktory mytí, čas, dávkování mycího prostředku a teplota, se automaticky přizpůsobí.

Inovativní eliptické mycí pole

Nejdůležitějším úkolem myčky nádobí je dosažení dokonale hygienického umytí. Eliptická mycí pole umístěná nahoře i dole zajišťují optimální mycí výkon a rovnoměrné pokrytí plochy. Hlavní i oplachový systém jsou umístěny ve stejném mycím poli, aby nedocházelo k problematickým stínům ostřikování.

Zabudované mycí a oplachovací trysky

Zabudované mycí a oplachovací trysky jsou charakteristické tím, že jsou umístěny v eliptických mycí polích a liší se velikostí, tvarem a úhlem. Umožňují, aby proudy vody dopadaly na nádobí pod různými úhly a pokrývaly tak celou jeho plochu, což je zárukou optimálního výsledku mytí.

Technická animace systému VarioPower

Další informace/Kontakt

Pole označená * jsou povinná!

Rád(a) bych získal(a) více informací o:
následujícím typu stroje:
následujícím tématu: