Nově objevené
mytí příborů

Zářivé příbory bez leštění.

Myčky příborů série UC a kompaktní zařízení pro reverzní osmózu AT Excellence-S jsou ideální dvojicí pro zářivě lesklý výsledek mytí bez leštění. Vaše příbory mají oslnivý lesk - časově náročné a nehygienické leštění je minulostí. Po skončení mycího cyklu jsou příbory ihned připraveny k opětovnému použití. Šetříte čas a peníze.

Myčky příborů - zářivé příbory bez leštění.

Speciálně vyvinuté myčky příborů série UC jsou zárukou hygienického umytí příborů. Mycí tlak a teplota jsou kalibrovány přesně podle požadavků na mytí příborů. Po pětiminutovém mycím cyklu najdete dokonale zářivé příbory bez dodatečného leštění a využít značné úspory času a nákladů.

Zařízení pro reverzní osmózu AT Excellence-S pro oslnivý výsledek mytí.

Neupravená voda obsahuje různé látky. Ty mohou na příborech zanechávat usazeniny, které se projevují jako skvrny. Zařízení pro reverzní osmózu AT Excellence-S prohání neupravenou vodu membránami a přibližně 98 % všech usazenin odfiltruje. Na příborech po umytí nezůstávají usazeniny, takže jejich dodatečné leštění je zbytečné.

Dokonalé výsledky mytí díky komplexnímu systému.

V systému Winterhalter přispívají k dokonalému výsledku mytí všechny komponenty. Proto Winterhalter nabízí vedle myček příborů a vhodné úpravy vody také koše na příbory i vysoce výkonné mycí prostředky a hygienické oplachové produkty. Kromě toho doporučujeme používat ponorný dřez na příbory.

Další informace/Kontakt

Pole označená * jsou povinná!

Rád(a) bych získal(a) více informací o:
následujícím typu stroje:
následujícím tématu: