Nově objevená
hygiena

Speciální hygienický design pro myčky nádobí.

V místnostech pro mytí nádobí, zejména v komerčních kuchyních, má hygiena rozhodující význam. Proto se společnost Winterhalter při vývoji svých zařízení - od podstolových myček až po myčky s automatickým posuvem - intenzivně zaměřuje na dobře promyšlenou hygienickou koncepci. Speciální hygienický design myček s automatickým posuvem zabraňuje usazování špíny a bakterií. To je zárukou hygienického procesu a značně snížených nákladů na mytí.

Hygienická dvířka otočná o 180°.

Hlubokotažená hygienická dvířka s dvojitou stěnou a hladkou vnitřní plochou zamezují usazování špíny a bakterií. Otáčejí se o 180° a umožňují tak snadné manuální čištění své vnitřní stěny. Navíc je optimálně dostupný také vnitřní prostor myčky.

Automatické samočištění

Prostor krytu myčky během provozu pravidelně čistí rotující trysky pomocí čisté vody z nádrže v oplachovací zóně. Na konci provozního dne se celý prostor myčky vymyje čistou horkou vodou a voda z nádrže se vypustí. Tím je zajištěna hygiena a výrazně se snižuje objem ručního čištění myčky.

Odvětrávací systém s tukovým filtrem

Součástí hygienické koncepce série MT je unikátní odvětrávací systém Tukový filtr chrání odvětrávací kanál před znečištěním a zamezuje tak tvorbě usazenin. Do prostoru kuchyně se nemůže dostat žádný tuk, což je velké plus pro příznivé klima v kuchyni.

Dobře promyšlená hygienická koncepce

Svoji dobře promyšlenou hygienickou koncepci završuje společnost Winterhalter hlubokotaženými hygienickými nádržemi, hladkou zadní stěnou bez stoupacích vedení a čisticím systémem tepelných výměníků se dvěma otáčejícími se mycími rameny. Proces mytí probíhá v souladu s hygienickou normou DIN 1051.

Další informace/Kontakt

Pole označená * jsou povinná!

Rád(a) bych získal(a) více informací o:
následujícím typu stroje:
následujícím tématu: